Cytryna | BodhiCosmetics
aromaterapia balsam ciało dyfuzor eteryczny kostka krem kuracja kąpiel masaż mydło odżywka olejek peeling pielęgnacja prysznic płyn szampony sól trzcina włosy świeca żel żel pod prysznic
Olejki eteryczne
Cytryna
10 ml

Zapach cytryny jest idealnym dla ludzi potrzebujących dodatkowej energii i ożywienia. Wypełnij swoją przestrzeń świeżym, niezwykle regenerującym i dodającym sił zapachem.

Sposób użycia:

  • inhalacje i aromatyzacja powietrza - pomocny w przeziębieniach. Pojemniczek na wodę w kominku aromatycznym napełnić wodą i dodać od 3 do 6 kropli olejku eterycznego.
  • kąpiel - skutecznie rozprawi się ze stresem i napięciem. Na jedną kąpiel stosuje się od 6 do 12 kropli olejku eterycznego. Należy je dokładnie wymieszać z ciepłą wodą w wannie. Kąpiel powinna trwać 15-20 minut
  • masaż - działa odświeżająco, poprawia nastrój.  4 krople olejku mieszamy z 1 łyżką olejku bazowego
 

Wskazówka: Przeciwwskazania w stosowaniu: Olejek z cytryny zawiera substancje fotouczulające: po zaaplikowaniu go na skórę przez następne 24 godziny unikać promieni słonecznych. Nie stosować u dzieci i u kobiet w ciąży.  Nie stosować bez rozcieńczenia. Nasze olejki eteryczne stosuje się tylko do użycia zewnętrznego Należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach, chronić od światła i wilgoci.