Drzewo Herbaciane | BodhiCosmetics
aromaterapia balsam ciało dyfuzor eteryczny kostka krem kuracja kąpiel masaż mydło odżywka olejek peeling pielęgnacja prysznic płyn szampony sól trzcina włosy świeca żel żel pod prysznic
Olejki eteryczne
Drzewo Herbaciane
10 ml

Olejek z drzewa herbacianego Od wieków Aborygeni, rdzenni mieszkańcy Australii doceniają cenne i różnorodne właściwości olejku z drzewa herbacianego. Zaletą olejku jest to, że wykazuje działanie uspokajające. Łagodzi stres, niweluje zdenerwowanie. Oczyszcza i odkaża skórę.  Kąpiel lub masaż z olejkiem pielęgnuje skórę szorstką i popękaną, złagodzi oparzenia słoneczne a także korzystnie wpłynie na zabliźnianie się ran.

Sposób użycia:

  • inhalacje i aromatyzacja powietrza - zwalcza bakterie, grzyby i wirusy. Stosowany jest przy infekcjach górnych dróg oddechowych, grypie, anginie, przeziębieniu. Pojemniczek na wodę w kominku aromatycznym napełnić wodą i dodać od 3 do 6 kropli olejku eterycznego.
  • kąpiel - stymuluje pracę układu immunologicznego, zwalcza trądzik, intensywnie pielęgnuję skórę. Na jedną kąpiel stosuje się od 6 do 12 kropli olejku eterycznego. Należy je dokładnie wymieszać z ciepłą wodą w wannie. Kąpiel powinna trwać 15-20 minut
  • masaż - łagodzi bóle reumatyczne i bóle mięśni. 4 krople olejku mieszamy z 1 łyżką olejku bazowego.
 

Wskazówka: Przeciwskazania w stosowaniu: Nie stosować u kobiet w ciąży i okresie karmienia piersią. Nie stosować u dzieci. Nie stosować bez rozcieńczenia. Nasze olejki eteryczne stosuje się tylko do użycia zewnętrznego Należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach, chronić od światła i wilgoci.