Mięta Pieprzowa | BodhiCosmetics
aromaterapia balsam ciało dyfuzor eteryczny kostka krem kuracja kąpiel masaż mydło odżywka olejek peeling pielęgnacja prysznic płyn szampony sól trzcina włosy świeca żel żel pod prysznic
Olejki eteryczne
Mięta Pieprzowa
10 ml

Miętowy, silny i orzeźwiający zapach, który może być stosowany w leczeniu schorzeń dróg oddechowych, w bólach mięśni i kości. Olejek z mięty odświeża umysł i ciało, poprawia samopoczucie, dodaje człowiekowi pewności siebie i pomaga się skupić.

Sposób użycia:

  • inhalacje i aromatyzacja powietrza - infekcje górnych dróg oddechowych, przeziębienie, grypa.  Pojemniczek na wodę w kominku aromatycznym napełnić wodą i dodać od 3 do 6 kropli olejku eterycznego.
  • kąpiel - infekcjach górnych dróg oddechowych, schorzeniach reumatycznych. Na jedną kąpiel stosuje się od 6 do 12 kropli olejku eterycznego. Należy je dokładnie wymieszać z ciepłą woda w wannie. Kąpiel powinna trwać 15-20 minut
  • masaże - przy depresjach, zmęczeniu.  4 krople olejku mieszamy z 1 łyżką olejku bazowego.
 

Wskazówka: Przeciwwskazania w stosowaniu: Nie stosować u kobiet w ciąży i okresie karmienia piersią. Nie stosować u dzieci. Nie stosować w czasie zażywania leków homeopatycznych. Nie stosować bez rozcieńczenia. Nasze olejki eteryczne stosuje się tylko do użycia zewnętrznego Należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach, chronić od światła i wilgoci.