Róża | BodhiCosmetics
aromaterapia balsam ciało dyfuzor eteryczny kostka krem kuracja kąpiel masaż mydło odżywka olejek peeling pielęgnacja prysznic płyn szampony sól trzcina włosy świeca żel żel pod prysznic
Olejki eteryczne
Róża
10 ml

Olejek różany należy do najcenniejszych i najdroższych olejków eterycznych na świecie.  Tylko 1 kg olejku uzyskuje się z pięciu ton kwiatów. Wykazuje działanie uspokajające, przeciwbólowe, antyseptyczne, przeciwzapalne. Wzmacnia naczynia krwionośne, łagodzi podrażnienia, regeneruje i nawilża skórę.

Sposób użycia:

  • inhalacje i aromatyzacja powietrza - uspokaja, łagodzi napięcie nerwowe, poprawia nastrój. Pojemniczek na wodę w kominku aromatycznym napełnić wodą i dodać od 3 do 6 kropli olejku eterycznego.
  • kąpiel - poprawia krążenie i działa przeciwbólowo oraz przeciw stresowo. Na jedną kąpiel stosuje się od 6 do 12 kropli olejku eterycznego. Należy je dokładnie wymieszać z ciepłą woda w wannie. Kąpiel powinna trwać 15-20 minut
  • masaże - łagodzi podrażnienia, wygładza skórę i przywraca jej elastyczność. Regeneruje i działa odmładzająco.  4 krople olejku mieszamy z 1 łyżką olejku bazowego.
 

Wskazówka: Przeciwwskazania w stosowaniu: Nie stosować u kobiet w ciąży i okresie karmienia piersią. Nie stosować u dzieci. Nie stosować bez rozcieńczenia. Nasze olejki eteryczne stosuje się tylko do użycia zewnętrznego Należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach, chronić od światła i wilgoci.