Ylang Ylang | BodhiCosmetics
aromaterapia balsam ciało dyfuzor eteryczny kostka krem kuracja kąpiel masaż mydło odżywka olejek peeling pielęgnacja prysznic płyn szampony sól trzcina włosy świeca żel żel pod prysznic
Olejki eteryczne
Ylang Ylang
10 ml

Olejek ylang ylang jest znany, jako niezawodny afrodyzjak! Dzięki swoim właściwościom pobudza zmysły, rozluźnia ciało oraz pozwala na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i zmartwieniach. Skuteczny w walce z bezsennością, łagodnie niweluje stres. Olejek ylang ylang z dodatkiem olejku grapefruitowego tworzy niepowtarzalną mieszankę i jednocześnie gwarancję zmysłowej kompozycji.

Sposób użycia:

  • inhalacje i aromatyzacja powietrza - odpręża, pomaga pozbyć się uczucia niepokoju, a także frustracji i strachu. Skuteczny w stanach depresyjnych, bezsenności. Pojemniczek na wodę w kominku aromatycznym napełnić wodą i dodać od 3 do 6 kropli olejku eterycznego.
  • kąpiel - korzystnie wpływa na suchą jak i tłustą skórę - sprzyja usuwaniu trądziku. Lekko tonizuje i dezynfekuje. Na jedną kąpiel stosuje się od 6 do 12 kropli olejku eterycznego. Należy je dokładnie wymieszać z ciepłą woda w wannie. Kąpiel powinna trwać 15-20 minut
  • masaż - stymuluje krążenie krwi w naczyniach włosowatych. Olejek o silnym działaniu, nie stosować więcej niż 2 krople na jeden zabieg z 1 łyżką olejku bazowego.

Wskazówka: Przeciwskazania w stosowaniu: Olejek ylang ylang zawiera substancje fotouczulające - po zaaplikowaniu go na skórę przez następne 24 godziny unikać promieni słonecznych. Nie stosować u dzieci i u kobiet w ciąży. Nie stosować bez rozcieńczenia. Nasze olejki eteryczne stosuje się tylko do użycia zewnętrznego Należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach, chronić od światła i wilgoci.